Noxion LED Easy Trunk Geschikt Voor TTX200 - 36W 60W 8700lm 90D - 850 Koel Wit | 1500mm
169,40 139,99 excl. BTW incl. BTW
+ 0,01 Recupel-bijdrage
Verwachte verzending vóór 28 mei
i
Dit product is op voorraad. Wij zullen ons uiterste best doen om de producten vandaag te verzenden.
Direct beschikbaar alternatief
Ben jij installateur of vakman?
  • Ontvang tot wel 20% volumekorting
  • Persoonlijk verkoopcontact
  • Gemakkelijk retourneren
Neem nu contact met ons op
Grotere hoeveelheid nodig?
Specificaties
Beschrijving Noxion LED Easy Trunk Geschikt Voor TTX200 - 36W 60W 8700lm 90D - 850 Koel Wit | 1500mm