Noxion LED Easy Trunk Geschikt Voor TTX200 - 58W 60W 8700lm 90D - 850 Koel Wit | 1500mm
180,05 148,79 excl. BTW incl. BTW
+ 0,01 Recupel-bijdrage
Bestel vandaag, morgen verzonden
i
Dit product is op voorraad. Wij zullen ons uiterste best doen om de producten vandaag te verzenden.
Ben jij installateur of vakman?
  • Ontvang tot wel 20% volumekorting
  • Persoonlijk verkoopcontact
  • Gemakkelijk retourneren
Neem nu contact met ons op
Grotere hoeveelheid nodig?
Specificaties
Beschrijving Noxion LED Easy Trunk Geschikt Voor TTX200 - 58W 60W 8700lm 90D - 850 Koel Wit | 1500mm